Banesa ne lagjja e Muhaxhereve

Shitet nga: jetmir 03 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr Bedri Shala
Sipërfaqe: 84.3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Filloi shitja e banesa ne qender te Prishtines ne lagjen e Muhaxherve Rr Bedri Shala. Banesat fillojn nga 59m2 - 127m2
Banesat jane ne ndertim dhe perfundoj ne fund te keti viti.
Banesat gjenen ne objektin Afarist-Banesor te kompanis FFB TRADE

info: Jetmir.S 045 347 379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim