Banesa ne lakrishte ne Prishtine

Shitet nga: nnkk 07 Tet 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga "Tirana"-Prishtine
Sipërfaqe: 40.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me mobilie prej 40.5m2 ne lakrishte. Banesa eshte ndertim i ri dhe gjindet ne katin e 7. Ka dhomë dite bashke me kuzhinë, dhomë te vogel te fjetjes, banjo dhe ballkon. Lift, uje 24 ore, parking, kopsht per femijë. Banesa është e lëshuar me qera 200 euro në muaj Çmimi me per meter katror 810 + mobilet 3000 mobilie- perafersisht 35500 euro.
Çmimi:
35500 EUR

Kontakti tel: 044148974
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim