Banesa ne matin 1 te invesitorit NDERIMI

Shitet nga: arlind 08 Nën 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
shes banesa ne matin 1 te invesitorit NDERIMI..banesat gjenden mbrapa baneses 13 katshe..kane leje ndertimi..dhe kan nje ndertim shum cilsore..banesat kane kete siperfaqe
-87.47m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banjo..wc..depo edhe dy terasa)
-31.96m2(sallon me kuzhine..gasonjere..ka terasen)
-95.4m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banjo..wc..depo..terasa)
-83.75m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banjo ..teras)
-88.8m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banjo..wc.depoterasa)
-112.95m2(sallon me kuzhine edhe tri dhoma gjumi..banjo..wc..depo..terasa)
-88.72m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi.banjo..depo..dy terasa.)
-95.56m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumibanjo.wc.depo..terasa)
-84.24m2(sallon me kuzhine edhe dy dhoma gjumi..banjo,,wc..teras)
-113.75m2(sallon me kuzhine edhe tri dhoma gjumi..banjo..depo..wc..terasa)
pent-hous kane kete siperfaqe
--107.98 ..91m2......65.98m2....(.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim