Banesa ne ne Kurriz,Dardania Prishtine

Shitet nga: Ari 08 Mar 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne ne Kurriz,Dardania Prishtine,e cila perbehet:
Salloni,kuzhina,dhoma e gjumit,ballkoni si dhe shpajzi ne te njejtin kat banesa eshte e renovuar komplet shitet me mobilje apo pa mobilje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim