Banesa ne prishtin

Shitet nga: ismet bekteshi 02 Maj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te mati 1 afer shkolles pavarsis, kati i 6 ka 2 dhoma gjumi nje sallon si dhe dy banjo si dhe nje ballokn banesa esht ndertim i ri si dhe ka te gjitha kushtet per banim banesa posedon 86 metra katror .
Pres blers serjoz si dhe garantojm me dokumente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim