Banesa ne prishtin

Shitet nga: ilir 16 Dhj 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: josip rela
Sipërfaqe: 117.80 m2
Komuna: Prishtinë
117.80 metra katror
Tri dhoma gjumi
Dy banjo nje e madhe dhe nje e vogel
Shpajz
Sallon kuzhin
Ballkon
Banesa esht ne katin e dyte
Ka leje ndertimi
Ka kamera, lift me kartela dhe ka rezervar uji pes mije litra
Ne gjdo kat jan vetem tri hymje apo banesa
Gjindet ne qender te Prishtines te qafa rruga
Josip Rela
Afer shkolles Meto Bajraktari
1000euro meter katror
Per informata na kontaktoni ne ket numer 045-450-424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim