Banesa ne prishtine dhe fushkosove

Shitet nga: milaim 01 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
shes banesat ne prishtnine dhe fush kosove 66 dhe 88 metra katror
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim