Banesa ne qender 102m2

Shitet nga: bujar 04 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: tophane
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet 100m afer kolegjit Riinvest perballe UNDP.
Ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine si dhe 2 ballkone, 2 banjo. Eshte ndertim i ri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim