Banesa ne qender mbrapa Teatrit Kombetar

Shitet nga: Agjensioni "ZOGU" 02 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

74 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 74 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender mbrapa Teatrit Kombetar .Banesa gjindet ne katin e parë,ka sip:74m2 ,ka nje dhome gjumi,sallonin,kuzhinen,banjon,shpajz dhe ballkon.74000 euro shitet me mobilje


Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim