Banesa ne qender mbrapa Teatrit Kombetare 75m2

Shitet nga: C21 23 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine mbrapa Teatrit Kombetare (50m nga teatri), banesa posedon dy dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo dhe ballkon, eshte e gatshme per banim dhe ka nje qmim shum te arsyeshem.


045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim