Banesa ne qender perballe "Grand"-it

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 05 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender perballe "Grand"-it , banesa eshte ne katin e pare me siperfaqe prej 37m2 , ka sallon me kuzhine ,nje dhome gjumi , banjo . Banesa eshte shume e pershtatshme dhe funksionale per banim. Cmimi eshte 67.000 euro . Na kontaktoni ne nr:044 518 550
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim