Banesa ne qender te Prishtines, 37m2, kati I pare

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines, 37m2, kati I pare cmimi 65.000euro I negociushem. Shume e pershtatshme per zyre dhe per banim.
Banesa ka nje dhome dite sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi, dhe banjo.
Çmimi eshte 65000euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim