Banesa ne qender te Prishtines.

Shitet nga: Hatixhe 07 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines, afer Aurores, me hymje nga shkolla Faik Konica kati perdhese, e pershtashme per zyre/lokal. Banesa ka sallonin, dy dhoma, kuzhine dhe banjo. Ka 48m katrore banese, dhe 13m katrore podrum i renovuar me hymje nga rruga kryesore. Banesa eshte e renovuar komplet. Me dokumentacion te rregulllt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim