Banesa ne qender te Prishtines

Shitet nga: Hezer Hajrullaaga 23 Shk 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne rrugen UCK, dhe ka 65 metra katrore (63 metra katrore jane zyrtarisht, pasi qe ne 65 llogaritet edhe 2 metra katrore ballkoni i cili eshte pjese interne e baneses pas renovimit me 2006). Murret e brendshme kane dimenzionet 6.5mx10m. Mirepo cmimi eshte i formuar sipas totalit zyrtar 63 m2.

Banesa gjindet ne katin e 5, ka 3 dhoma, kuzhinen, dhe banjon. Shume me rendesi!! NUK ESHE MBINDERTIM!! banesa ka qene ne prone te nje familjeje serbe per me shume se 50 vjete, prej kur edhe eshte leshuar kjo ndertese per banim. Dokumentet e tregojne kete me se miri.
Banesa eshte prone e shqipetarit. Ndermjetesues nuk pranoj, vetem palet te cilat jane personalisht te interesuara per blerje te baneses.
Ndertesa ka, prapa, parkinun privat , edhe terren te rrethuar per loje, per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim