Banesa ne qender te Prishtines

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: InOn-Desing and Construction 05 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne objektin e Nartelit ne Emshir perkatsishte tek 40-kateshi,,banesa ka 102 m^2, ka dy dhoma gjumi, sallon=kuzhine,banjo dhe Wc
Banesa eshte e ndertuar me standarde Europiane dhe cilesi te larte te ndertimit
Banesa gjendet ne katin e 14

www.inon-ks.com

049 707173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim