Banesa ne qender te Prishtines

Shitet nga: Yll Demolli 18 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 103.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines,tek hotel Sirius,103.5 metra,me leje ndertimi. Banesa ka 3 dhoma gjumi,2 banjo,sallon me kuzhine,2 ballkona,shpajz dhe eshte me pamje nga sheshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim