Banesa ne qender

Shitet nga: Vatra 02 Sht 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen në qendër të Prishtinës – Te Parku i Qytetit në Prishtinë Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: I, Prishtinë
Madhësia e banesës është 65 m2;
Në përbërje të:
1 Mega Sallon ditor;
1 Kuzhinë komplet;
1 Dhomë gjumi;
1 Korridor;
1 Banjo (banjo është me vaske);
1 Ballkon.
Banesa është në katin e I-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.
Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.
Çmimi 950 euro per m2

Kontakt: tel- 044 202 205 (viber) ,045 544 007 (viber), 049 794 794 (viber)
email: ksvatra@gmail.com
Më tepër në: www.vatra-ks.net ose në facebook: Vatra e Kosovës. Ju mirëpresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim