Banesa ne qera

Shitet nga: Besnik 02 Mar 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen e spitalit te mati 1afer shkolles fillore pavarsia,Banesa ka sallon dhom gjumi banjo koridor ballkon dhe kuzhin.eshte ne katin e 6 lifti punon 24or
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim