Banesa ne rrugen B

Shitet nga: Burim 28 Gsh 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ka 65 m2 eshte ne katin e 6 dhe shitet me mobile per momentin eshte e leshuar me qira prej 230 euro dhe posedon qertifikat mund te perkthehet menjeher,qmimi 51000 euro.Burim Pireva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim