Banesa ne rrugen B VG Construction 93M

Shitet nga: C21 23 Shk 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

795 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Prishtine, rrugen B e ndertuar nga VG Construction ka pamje shum te bukur nga jug-perendimi qe shihet tere Prishtina, banesa ka 93.5m perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me kuzhine banjo dhe shpajz, objekti eshte ne perfundim e siper dhe mund te jete e gatshme brenda muajit.

045666903
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim