Banesa ne shitje Tophane

Shitet nga: gani 07 Pri 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shese banesen ne lagjen Tophane me siperfaqe 60 m banesa ka ket renditje dhom gjumi salon dhe kuzhine banjo dhe ballkon banesa gjindet ne katin e gjasht te interesuarit mun te kontaktojne ne mob 044 501 672
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim