Banesa ne shitje- rruga B mati 1 Alko-impex

Shitet nga: Banesa 07 Qer 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
FILLOI SHITJA E BANESAVE ne lagjen ---mati1---rruga B 65.44m2 kati 3,.NE NDERTESEN ME EKSKLUZIVE DHE NDERTIMIN ME TE SItGURT NE VEND ME TE GJITHA MATERJALET DHE ME TE GJITHA DOKUMENTET NE RREGULL,NDERTIMI ESHTE ME LEJE NDERTIMI SI DHE TE GJITHA LEJET SI NDERTIMORE URBANISTIKE,ME PLANIN RREGULLUES.ESHTE NJE NDER NDERTIMET ME TE MIRA ME STANDARDE EUROPIANE POSEDON PLLAKAT NDERMJET KATEVE ME STANDARDE TE -EU- DMTH PLLAK ANTI AKUSTIKE DHE TERMIKE qe ju garanton se nuk degjohet asnje lloj zhurme ne banesen tuajTE GJITHA MATERJALET JAN EXTRA TE PERDORURA DUKE FILLUAR NGA IZOLIMI I JASHTEM ME FASAD 8 CM DRITARET EXTRA TE FIRMAES ME TE NJOHUR MODELI I FUNDIT GJERMAN --GEALAN--8.5CM .ME 3 MBROJTESE GOME, PARKING 2 KATE , ASHENSORI ESHTE NGA GARAZHAT E DERI NE KATIN TUAJ,nxemje extra ne dysheme nga ITALIA(50 vite garancion),banjo extra te firmes GEBERIT shole extra firma ALCA prodhim gjerman (50 vite garancion) uje me rezervuar 24 ore 2 kate garazha,suvatim I BRENDSHEM EXTRA,banesat jan me pamje shum te bukur nga rruga --B--- qe shihen edhe ne foto te nenvizuara me te kalter.Shitet direk nga pronari kontrata menjehe te noteri tel dhe viber +37745472008.banesa ka pamje nga rruga B siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim