Banesa ne shitje

Shitet nga: Sara 12 Tet 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Te Santeja
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes banesen te santeja ne katin e 4 (kater). banesa esht tersisht e renovuar eshte e shendrruar ne dy banesa dhe esht ndertim i vjeter me ngrohje qendrore te termokosit... Ju Mirpresum blersa serioz Mund te kontaktoni edhe ne Viber ne NR +38649885585 pas ores 18:30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim