Banesa ne shitje B.Diellit banesat e bardha kati..

Shitet nga: genti 12 Shk 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Prishtinë
Shese banesen 42 m2 ne B-Diellit te Banesat e bardha kati i dyte.Banesa ka kete renditje:sallon me balkon,kuzhina,shpajz,banjo.Banesa gjendet afer xhamis dhe ka qiraxhi te cilt paguajn 170 euro.Cmimi i baneses eshte 42000 (cmimi i padiskutushe km).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim