Banesa ne shitje Prishtine-ULPIANE

Shitet nga: Luli 28 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 27 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne shitje Prishtine-ulpiane te fontana.Banesa eshte e mobiluar edhe e renovuar.Banesa posedon nje dhome dite,kuzhinen dhe banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim