Banesa ne shitje afer ambulantes 1150 € m2

Shitet nga: blerim 10 Pri 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 147 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa afer ambulantes .ndertim I shtetit .nga pronari I pare.banesa gjindet ne vend te mir per banim .gjate gjith dites me diell dhe ndriqim gjitha anet .ndertesa ku gjindet banesa eshte vetem tri kateshe dhe e qet per banim .ka gjelbrim dhe paeking te mjaftushem .banesa ka sallon.kuzhin.shpajz.3 dhoma fjetjes.2 banjo.2 ballkona.po ashtu podrumin dhe garazhden qe gjinden ne perdhes me mundesi te adaptimit per banim ose lokal.po ashtu mbi banes gjindet hapsira qe I takon pronarit per mbi ndertim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim