Banesa ne shitje mat 1 mbrapa farmed eulex

Shitet nga: Nttp 02 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: 80m2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne lagjen e spitalit mat me te gjitha kushtet per banim ka parkinge shum te mjaftushme si dhe parkinge dhe garazhda ka 77m2 63m2 107m2 85m2 65m2 90m2 ju mir press
049-874-878 qmimet sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim