Banesa ne shitje ne lagjen Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DA VINCI 16 Maj 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 115 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i ri, gjendet ne lagjen Emshir. Banesa ka 115 m² ne katin e II-te. Tersisht e mobiluar me mobilje te kualitetit te lartë. Ka interior komfor dhe te bukur.
Renditja:
Sallon me kuzhin (open concept)
3 dhoma gjumi
2 banjo
2 ballkona

Kontakti
tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim