Banesa ne shitje,qmim i volitshem

Shitet nga: Labi-invest 01 Shk 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin 2 banjo 2 ballokona
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me 95 m2 me 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,2 banjo,2 ballkona,banesa esht e gatshme per banim,qmimi me marveshje dhe shume i volitshem; kontakti +37744665469
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim