Banesa ne shitje te Banesat e Standardit, Mati 1

Shitet nga: YLBER HALILI 22 Jan 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1, Banesat e Standardit
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Mati 1, te banesat e Standardit. Banesa ka siperfaqe prej 85 metra, kati I dyte. Banesa ka dy dhoma gjumi, salon, kuzhine, dy banjo, garazhe, bodrum, uje te nxehte 24 ore, ashensor dhe eshte komplet e mobiluar. Per me shume informata kontaktoni ne email adresen ; ylber.halili@gmail.com.se ne numrin e telefonit 049371341.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim