Banesa ne shitje te rruga B

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: In On 10 Pri 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 47 m^2 e cila gjendet te banesat e Standardit te rruga B
Banesa ka dy dhoma dhe eshte teresisht e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim