Banesa ne shitje

Shitet nga: Arian Zajmi 12 Mar 00:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Banese ne shitje:
Banesa gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve Aktash I Prapa Intereminexit ne ndertim e siper nga kompania Konak Construction Prishtina Stars.
Banes ka kete radhitje:
sallon
2 dhoma te fjetjes
Koridor
Kuzhine
Banjo
WC
Balkon dhe depo

Ndertesa ka vende per parking, garazha nentoksore ,Ndertesa ka 2 lifta te cilet jane me gjenerator.
Izolim akustik- Ndarje e dyfishte mes banesave, Siguri maksimale
Sigurim Fizik/ Mbikqyrje me kamera 24 ore , Interfon ne banese/ hyrja me kartela

24 ton rezervuar uji , uje 24 ore, ndricim natyral ne shkalle dhe lojra per femije.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim