Banesa ne shitje

Shitet nga: Albert 23 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 87 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ne Fushe Kosove te rrethi i fundit per tu kthyer per Sllatine. Banesa eshte 87 metra katrore dhe e mobiluar dhe dokumentacion te rregullt. E ndertuar qe per 5 vite dhe gjindet ne kompleksin ''Perparimi''. Ajo posedon dy dhoma te gjumit, dy banjo, njo podrum, dy ballkona, salloni dhe kuzhina. Banesa sapo eshte pastruar dhe rilyer. Cmimi i fundit 47 mije euro. Marrim edhe vetura ne vlere deri 3000euro Per kontakt ne numer 049 654 558 dhe 045 540 556.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim