Banesa ne shitje

Shitet nga: Bajrami 26 Mar 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat e gatshme per banim ne rrugen "B" Enver Maloku ne bregu i diellit te ndertuara nga Alb-vizioni banesat jan te ndrrut ata me cilesi te larte banesat jan prej 60m2 e deri 96 m2 dhe shiten direkt nga pronari . 044193318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim