Banesa ne shitje

Shitet nga: QEFSERE HAXHIISLAMI 11 Gsh 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Blloku-afer gjimnazit Sami Frasher
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 2 dhomshe kati pare.
Banes ka dhomen dites,gjumit,kuzhine,shpajz,banjo dhe podrum.Qmimi 48.000 eur.
Nr kontaktues:044/283-237.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim