Banesa ne shitje

Shitet nga: Qefsere Haxhiislami 14 Gsh 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Blloku-afer gjimnazit Sami Frasher
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2 dhomshe kati pare dhe podrum.
Numrat kontaktues 044/283-237 dhe 044/223-459.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim