Banesa ne shitje

Shitet nga: Ekrem 15 Tet 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen tersisht te renovuar dhe te mobiluar mobilje moderne, eshte totalisht e kompletuar. Pra ka dhomen pritjes te madhe, vend te veqant per tryez dhe kuzhin shume funksionale ka ballkon me pamje kah rruga kryesore, koridorin 1 qe e lidh me dhomen te pritjes Ka toalet dhe shpaiz. Koridori 2 qe Ka hapsire te shfryzueshme Ka dy dhoma gjumi Ka + nje ballkon edhe banjon Banesa gjindet ne Bregun e Diellit te banesat e bardha, eshte shume qetë ne hymje ashtu edhe per reth lagjës, eshte afer qendres, afer spitaleve par I plotson te gjitha kushtet edhe nevojat per banim. Tel 049-700-744.... Nuk me lejon Ky site me i shkarku te gjitha fotot te baneses Nese keni me shume interesim rreth banens telefononi ne numrin qe eshte i shkruar lart.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim