Banesa ne shitje

Shitet nga: Visar 27 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati 1.200m larg Eulex.banesa eshte ne katin e 6-t dhe posedon dokumentacion te rregullt,perkthimi behet menjher te Noteri.per me shum info na kontaktoni ne nr +37744117338 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim