Banesa ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AnEm 11 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Bregun e Diellit ne katin e pare. Banesa ka siperfaqe prej 100m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma gjumi, banjo, wc, oborr dhe terase. Banesa shitet me cmim prej 170.000
Per info: 038 232-211, 045 575-000, 049 575-000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim