Banesa ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastriot 22 Dhj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

113 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tophane rruga Meto Bajraktari
Sipërfaqe: 113 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Tophane rruga Meto Bajraktari me siperfaqe 113 m2 kati i 8 banesa posedon 4 dhoma gjumi sallon dhe kuzhin, 1 banjo dhe 1 wc si dhe 2 terasa.
Agjensioni:Grundstuecke shpk
Adresa: Hyrja 53/3 , Bulevardi "Dëshmoret e Kombit"
Afër selisë së AAK-së

Nr:044600042
Tel: 038 75 29 99

Email: info@grundstucke-ks.com

http://grundstuecke-ks.net/property/banesa-ne-shitje/

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim