Banesa ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastriot 22 Dhj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjia e spitalit
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen e spitalit kati i 8 me siperfaqe 82 m2 2 dhome sallon kuzhin,2 banjo dhe terasa afer shkolles fillore PAVARESIA,Banesa eshte e ndertuar ne standarde europiane si dhe posedon te gjitha kushtet per banim.Agjensioni:Grundstuecke shpk
Adresa: Hyrja 53/3 , Bulevardi "Dëshmoret e Kombit"
Afër selisë së AAK-së

Nr:044600042
Tel: 038 75 29 99

Email: info@grundstucke-ks.com

http://grundstuecke-ks.net/property/shitet-banesa-7/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim