Banesa ne shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: kastriot 22 Dhj 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani Rr”Lekë Dukagjini”
Sipërfaqe: 56.86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dardani Rr”Lekë Dukagjini” afer parkut. Banesa është ne katin e 9 posedon 1 sallon, 1 dhom fjetje , 1 kuzhin, 1 banjo .Banesa ka po ashtu ballkon me pamje nga parku është e rinovuar e izoluar ka dhe nxemje qendrore te re.Agjensioni Grundstucke shpk
Adresa: Hyrja 53/3 , Bulevardi "Dëshmoret e Kombit"
Afër selisë së AAK-së

Nr: 044 60 00 42
Tel: 038 75 29 99

Email: info@grundstucke-ks.com
http://grundstuecke-ks.net/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim