Banesa ne shitje

Shitet nga: Nazmi Vitija 20 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit, Hyzri Talla, H 17 A/2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Breg te Diellit, Hyrja 17, Ndertim i vjeter por e renovuar. Siperfaqja 60 m2. Uje 24 ore pa nderprerje. Ngrohje qendrore nga Termokosi 24 ore. Perdhese me dy hyrje, nga oborri dhe nga hyrja kryesore e nderteses. Oborr per kopsht dhe hapsire te madhe parkingu. Banesa ka sallonin, nje dhome gjumi, kuzhinen, ballkonin dhe nje terracë ne oborr. Banesa ka gjithe dokumentacionin ne rregull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim