Banesa ne shitje

Shitet nga: RECEP Dje 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B
Sipërfaqe: 40 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon sallonin nje dhome gjumi banjon dhe ballkonin
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Bartja e baneses mund te behet permese Noterit.
Banesa eshte ndertim i firmes Standard
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim