Banesa ne shitje

Shitet nga: Hekuran Dula 05 Shk 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Muharrem Fejza
Sipërfaqe: 47 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Mati ( banesat e Capave) dhe eshte ndertim i ri, ka leje ndertimore dhe urbanistike.
Me saktesisht gjendet 600m larg Viva Fresh-it dhe afer 200m afer Chelsea Point-it.
Banesa gjendet ne katin II, dhe eshte 47m2
Ka 1 dhome te dites me kuzhine, 1 dhome te fjetjes, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim