Banesa ne shitje

Shitet nga: B. 16 Shk 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Gjindet ne Prishtine, tophane rruga Qajupi. Kati i IV, me ashensore. Ka nje sallon, nje kuzhine, dy dhoma te fjetjes, koridori dhe banjo, ballkoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim