Banesa ne shitjea

Shitet nga: Muharrem. Imeri 06 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardania Kurrizi L12 Nr:18
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 110 m² ne Kurriz , Kati Perdhese (nje nivel me platon e kurrizi) perballe Pizzerise/Kafeterise MELOSI .
Banesa ka dy pamje , njeri krah nga SH.F “Dardania” dhe tjetri krah nga Kurrizi(MELOSI) me kete renditje :
• Niveli Perdhes: Korridor , Kuzhine + Trapezari
• Niveli i Pare: 1 Dhome ndeje (me mundesi ndarje edhe epr nje dhome) +Korridor+ Terrase + Depo + WC
• Niveli i Dyte: 2 Dhoma Gjumi +Korridor+ Terrase + Banjo
Per me shume informata mund t’na kontaktoni ne numrat vijues cdo dite pune prej ores 18:00-20:00 , ndersa gjate vikendit prej ores 10:00-21:00.
044 403 495
044 141 523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim