Banesa nga pronari

Shitet nga: ibrahim canolli 05 Shk 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Bregun e diellit ndertim i vjeter 100m larg postes se vogel afer permendores se Enver Malokut banesat me ngjyre krem. Banesa ka 60m.eshte tersisht e rinovuar dhe ka pamje lindje-perendim.Banesa perbehet prej nje dhome me kuzhin plus dy dhoma tjera.Banesa shitet nga vet pronari. Tel.044 112 832.Ne qdo kohe.IBRAHIMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim