Banesa një dhomëshe me qera në Dardani

Shitet nga: Privat 28 Shk 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen "Dardania" afër restorantit "Dubrovniku" ne katin e peste (lifti punon). Banesa është e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme. Banesa ka një dhomë dhe një kuzhinë të ndarë. Informatat përmes telefonit nga 14:00 deri ne 20:00.
Vërejtjeje: Banesa lëshohet drejtpërdrejtë nga pronari dhe jo nëpërmjet ndërmjetësuesve apo kompanive të patundshmërive.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim