Banesa pent haus me munsi ndrrimi

Shitet nga: besim 30 Sht 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes banesen pent haus me standarte te larta ndertimi,banesa eshte n lagjen e spitalit te rrethi te banesat e royalit, Banesa posedon sallonin e madh 3 dhom gjumi,wc,banjo si dhe terasen e madhe ne te cilen ka dajle e gjith banesa, banesa eshte e nderuta me standarte te larta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim